Голяма драма на "Алианц арена", продължения за Байерн и Челси във финала на ШЛ

Архив София

19-05-2012, 23:41

София Утре

"Баварците" поведоха в 83-ата минута с гол на Томас Мюлер и когато се виждаха вече с трофея, бяха попарени от вездесъщия Дидие Дрогба. Звездата на Челси се разписа в 88-ата минута.

Страхотна драма на "Алианц арена" се разигра в последните минути от финала на Шампионската лига между Байерн (Мюнхен) и Челси.

Редовното време завърши при резултат 1:1 и сега предстоят две продължения от по 15 минути. Ако и в тях резултатът е равен, победителят ще бъде определен с дузпи.

Резултата откри Байерн, който поведе с 1:0 в 83-ата минута с гол на Томас Мюлер. "Баварците" вече се виждаха с трофея, когато голямата звезда на лондончани Дидие Дрогба изравни в 88-ата и върна надеждите на "сините". Мачът е изключително зрелищен и напълно подобава на финал в Шампионската лига.