Живко Тодоров ще награди победителите в масовия крос на 17 май

17-05-2014, 08:35

Община Стара Загора

StarazagoraUtre

Масов лекоатлетически крос в Стара Загора за Международния ден на предизвикателството

Момичетата от мажоретния състав ще подарят на кмета купата, която спечелиха на Държавното първенство по танци

В Международния ден на предизвикателството и национален ден на спорта - 17 май, танцьорките от мажоретния състав на Община Стара Загора ще подарят на кмета Живко Тодоров завоюваната от тях купа на Държавното първенство по танци „Дъга от таланти“, което се проведе в началото на м.май.

Призът за втори път е в ръцете на старозагорските момичета, които утре ще участват и в традиционните демонстрации на спортни клубове от 9,30 ч. на площада пред сградата на общината. Те ще се срещнат с кмета в 10,15 ч.

Утре от площада в 11:00 ч. ще тръгне масов лекоатлетически крос, в който могат да участват всички желаещи, независимо от възрастта. Те ще получат регистрационен номер и специална тениска. Участниците ще изминат трасето от общината до Mall Galleria, където ще финишират пред южния вход на мола.

Международен ден на предизвикателството Стара Загора – 17 май

9,30 ч. - демонстрации на спортни клубове на площада пред сградата на общината

10,15 ч. - общинският мажоретен състав ще връчи на кмета Живко Тодоров завоюваната купа на Държавното първенство по танци „Дъга от таланти“

11,00 ч. – старт на лекоатлетически крос от площада пред общината

11,30 ч. - финал пред южния вход на мола

11,30-12,00 ч.- кметът ще награди победителите от кроса на втория етаж на мола

11,00 ч. – Ротари клуб – годишна конференция

9,00 ч. - 15,30 ч. - футболна инициатива „N-JOY футбол тур 2014“, открита площадка зад Централната поща, 15:00 – 15:30 – награждаване на отборите победители