Бойко Борисов води листите на ГЕРБ в София и Пловдив

Цветан Цветанов е водач във Велико Търново и Благоевград

ГЕРБ обяви водачите на листите си за предсрочните парламентарни избори, предаде репортер на Bulgariautre.bg. Лидерът на партията Бойко Борисов ще води в 25 МИР София и Пловдив – град, Цветан Цветанов във Велико Търново и Благоевград.

Водачите на листите на партия ГЕРБ за предстоящите на 5 октомври избори по райони са следните:
1. Първи изборен район – Благоевградски – Цветан Цветанов
2. Втори изборен район – Бургаски – Ивелина Василева
3. Трети изборен район – Варненски – Лиляна Павлова
4. Четвърти изборен район – Великотърновски – Цветан Цветанов
5. Пети изборен район – Видински – Ивайло Московски
6. Шести изборен район – Врачански – инж. Петя Аврамова
7. Седми изборен район – Габровски – Цветомир Михов
8. Осми изборен район – Добрички – Румен Иванов
9. Девети изборен район – Кърджалийски – Цвета Караянчева
10. Десети изборен район – Кюстендилски – Кирил Калфин
11. Единадесети изборен район – Ловешки – Корнелия Маринова
12. Дванадесети изборен район – Монтански – Десислава Атанасова
13. Тринадесети изборен район – Пазарджишки – ген. Стоян Тонев
14. Четиринадесети изборен район – Пернишки – Вяра Церовска
15. Петнадесети изборен район – Плевенски – Цецка Цачева
16. Шестнадесети изборен район - Пловдив, включващ община Пловдив – Бойко Борисов
17. Седемнадесети изборен район – Пловдив Област – Методи Андреев
18. Осемнадесети изборен район – Разградски – Валентин Василев
19. Деветнадесети изборен район – Русенски – Пламен Нунев
20. Двадесети изборен район – Силистренски – Милена Дамянова
21. Двадесет и първи изборен район – Сливенски – Десислава Танева
22. Двадесет и втори изборен район – Смолянски – Десислава Дариткова
23. Двадесет и трети изборен район – София – Александър Ненков
24. Двадесет и четвърти изборен район – София – Румяна Бъчварова
25. Двадесет и пети изборен район – София – Бойко Борисов
26. Двадесет и шести изборен район – Софийски – Ивайло Московски
27. Двадесет и седми изборен район – Старозагорски – Лиляна Павлова
28. Двадесет и осми изборен район – Търговищки – д-р Дарин Димитров
29. Двадесет и девети изборен район – Хасковски – Делян Добрев
30. Тридесети изборен район – Шуменски – Любомир Христов
31. Тридесет и първи изборен район – Ямболски – Иван Чолаков



Снимка на Деня

Красотата на парк "Кайлъка"