Футболисти от Казанлък постигнаха 19:0 срещу отбор от Гълъбово

Момчетата ФК „Розова долина“ вкараха головете на връстниците си „Ботев“

Юношите младша възраст на казанлъшкия футболен клуб „Розова долина“ , водени от Антим Паральов победиха тима на „Ботев“ Гълъбово с резултат като за хандбал - 19:0.

По примера на най-големите възпитаници на школата, които в четвъртък биха Чирпан с 12:0, младшата възраст също показаха класа в двубоя с „Ботев“.

Шест от попаденията за тима реализира Ружди Таир. С по три гола в срещата се разписа Злати Дянов. По два гола реализираха Енгин Махмуд и Тошко Видев.
Сред голмайсторите за „Розова долина“са и Али Матмиш, Митко Фьодаров, Метин Юсеин, Жельо Бонев, Радослав Каров и Мартин Йовчев.

Тази седмица предстоят две гостувания за водените от треньора Антим Паральов състави.

Юноши старша възраст ще играят в четвъртък с „Берое“, а младша възраст гостуват в неделя на ФК „Ст. Загора“.