Благомир Митрев: Надявам се следващата среща да е по-добра за нас

fcvereya.bg

starazagorautre.bg

Контролата между Верея и Ботев (Гълъбово) е утре

Имаме доста опитни футболисти

Треньорът на Верея Благомир Митрев заяви, че не е недоволен от представянето на възпитаниците му, въпреки че паднаха с 0:5 като домакини на ЦСКА-София.
“Тежък мач като резултат, но като игра не мога да не съм доволен. ЦСКА вкара 2-3 гола с късмет и шанс, а ние нямахме късмет. Те имат добри футболисти, индивидуалностите им решиха мача. Имаме доста нови футболисти, ще ни бъде трудно, но с мачовете ще бъдем добре.
Имахме няколко положения, ако бяхме изиграли по-добре последния пас, щяхме да имаме по-добър резултат.
Респект и уважение има към футболистите на ЦСКА, но никаква уплаха. Имаме доста опитни футболисти.
Като цяло започнахме добре, но ни вкараха гол без положение още във втората минута. В началото на второто полувреме натиснахме, но един трети гол, който стана малко случайно, още повече ни прекърши. Мисля, че имаме сили да се противопоставим на силните отбори.
Позитивното е, че физически сме готови. Когато първенството навлезе в друга фаза, ще сме конкурентоспособни. Шестицата остава цел, но това е въпрос на шанс, късмет и работа.
Нищо не е станало, загубили сме един мач. Надявам се следващата среща да е по-добра за нас”, сподели Митрев.

Източник: fcvereya.bg