Юноши на „Черноморец” губят в Севлиево

Архив Бургас

13-03-2012, 14:08

Марин Боянов

При гостуването си на „Видима – Раковски” в Севлиево, младите бургаски футболисти допуснаха обрат и отстъпиха на своите връстници с 1:2.

Юношите старша възраст с треньор Антон Спасов загубиха мача си от последния кръг на първенството на страната по футбол.

Гостите повеждат с гол на Андон Стоянов през първото полувреме, но след почивката домакините с две бързи попадения решават мача в своя полза.

След изиграването на двубоите от кръга бургаските футболисти са осми във временното класиране с актив от 28 точки. Начело е отбора на „Славия” София.

Следващият двубой на бургаските юноши е в понеделник срещу тима на „Черно море” Варна.