България завърши наравно с Португалия 0:0

Архив Бургас

20-03-2012, 21:50

UEFA.com

Марин Боянов

Бургаските футболисти Станислав Дрянов и Милчо Ангелов изиграха пълни 90 минути за отбора, а Михаел Орачев влезе в игра през второто полувреме на мача.

Юношите на България до 17 години завършиха наравно първия си двубой в Хановер от квалификационния турнир за участие на Европейските финали.

Бургаските футболисти Станислав Дрянов и Милчо Ангелов изиграха пълни 90 минути за отбора, а Михаел Орачев влезе в игра през второто полувреме на мача. Тима от Иберийския полуостров е имал предимство в играта, контрола върху топката и отправените удари към вратата на нашите. Българските футболисти са имали две сериозни възможности за отбелязване на гол, но ударите са преминали встрани от вратата на португалците.

С много добри прояви се е отличил българския вратар и капитан на отбора Георги Китанов, който е отразил четири опасни удара в очертанията на вратата.

В другия двубой от нашата група Германия победи Турция с 4:0 и оглави класирането.

Следващият мач на нашите е в четвъртък от 13 часа българско време срещу тима на домакините от Германия.