Кръгът в „А” група започна интересно

Архив Бургас

21-03-2012, 17:53

Марин Боянов

Очаквано друг от фаворитите Левски не срещна особени трудности при гостуването си на Славия и записа класическа победа с 3:0, макар и извоювана срещу игралия с 10 души през по-голямата част от мача „бял” отбор.

Във вторник Миньор нанесе съкрушителна загуба на Видима в Севлиево с 3:0 и се откъсна от опасната зона, но и приближи до нея своя съперник.

В мачовете, които се изиграха до момента се получиха интересни резултати. Локо Пловдив продължи успешната си серия от победи и след като победи последователно Черноморец, Левски за Купата и Калиакра, бяло – черните нанесоха второ поражение на лидера във временното класиране Лудогорец – 1:0. Така сред изявените фаворити за челото, вече може да добавим и тима от Пловдив.

Така на върха вече с равен брой точки, преди утрешния двубой на ЦСКА са два тима – Левски и Лудогорец. Дали към тях ще се присъедини и ЦСКА ше узнаем след двубоя с Локо София, който е в четвъртък.