Нефтохимик 2010 излиза за първа победа в Суперлигата

Архив Бургас

19-10-2012, 13:57

Марин Боянов

По традиция и днес в спортна зала Младост се очаква солидна подкрепа за домакините от футболната агитка на Нефтохимик, която във всеки двубой подкрепя волейболния тим.

Днес от 18 часа в спортна зала Младост волейболистите на Нефтохимик 2010 приемат отбора на Славия във втория кръг от първенството на Националната волейболна Суперлига.

В първия си мач нашите загубиха от шампиона Марек Юнион Ивкони с 0:3 гейма и днес ще търсят първа победа в шампионата на волейболистите. Гостите от столицата също загубиха първия си двубой. Те бяха надиграни с 3:1 гейма от тима на Габрово.