Отборите от региона громят във В група

29-10-2012, 13:05

Burgasutre

Три убедителни победи записаха отборите от региона в Югоизточната В футболна група.

Отборът на Созопол отнесе  с 8:0 Брестник в двубой от 12-ия кръг на Югоизточната "В" група. Домакините доминираха тотално, над аутсайдера в групата и бяха на крачка от постигането на двуцифрена победа. Все пак до нея не се стигна и домакините на предстоящото първенство за юноши до 15 години се наложиха с крайното 8:0.

Мастер се изкачи на 4-о място в Югоизточната "В" група, след като победи с 2:0 Асеновец. Георги Цъцъров откри резултата в 10-ата минута за Мастер, а в 30-ата минута Николай Стойчев покачи на 2:0.
След мачовете на 12-тия кръг Мастер има вече 23 точки в своя актив и е само на 5 точки до първото място в групата.

И Несебър постигна изразителен успех срещу Спартак Пловдив с 4:0. Джихад Кямил се отличи с хеттрик за "делфините", а четвъртото попадение отбеляза Андриан Траянов.

След победите си Несебър и Созопол са съответно 9-ти и 10-ти в класирането с по 16 точки.

В следващия кръг, който ще се играе на 4-ти ноември и трите отбора гостуват, като Мастер ще играе срещу лидера Ботев Гълъбово.