Мастер се представи достойно в столицата

31-10-2012, 18:28

Burgasutre

От Мастер са категорични, че на Локомотив няма да е никак лесно на реванша в Бургас

Отборът на Мастер допусна гол в последната минута на добавеното време, за загубата с 2:0 от Локомотив в столицата.

Мачът се игра на стадиона в Овча купел пред около 250 зрители. Домакините са открили резултата в 34-та минута чрез Димитър Илиев, а в добавеното време Дюлгеров е успял да отбележи за крайното 2:0 за домакините.

Въпреки разликата в класите на двата тима, по-голямата част от двубоя е преминала равностойно със съвсем лек превес на домакините. На моменти според зрителите на стадиона, не е личало кой тим играе при професионалистите и кой в трета дивизия при аматьорите.

Въпреки загубата от Мастер са категорични, че на столичните железничари няма да е никак лесно на реванша в Бургас.