Две победи и загуба за малките акули

02-11-2012, 17:48

Burgasutre

Възпитаниците на Владо Вълчев и Ники Кръстев продължават напред за Купа БФС

Два отбора от футболната академия на „Черноморец-Бургас“ се класираха за четвъртфиналите в турнира за купата на БФС.

Родените през 1999 година победиха като гости „Спартак“ Плевен с 4:0. Водените от старши треньора Владо Вълчев момчета бяха безапелационни и напълно заслужено си осигуриха участие по-напред.

Другият отбор, който се класира на четвъртфинал, са родените през 1997 година. Момчетата на старши треньора Николай Кръстев също се наложиха като гости тима на „Локомотив“ Пловдив с 3:1. Точни за „акулите“ бяха Георги Купенов и Даниел Андреев.

Третата формация, която взе участие в турнира, отпадна на осминафиналите. Родените през 1995 година загубиха у дома от „Литекс“ с 3:0. Момчетата на старши треньора Антон Спасов играха без двама свои основни футболисти. Милчо Ангелов и Станислав Дрянов са в Унгария с националния отбор до 19 години, където ще играят три квалификационни мача.