Черноморец с пореден успех в А група

04-11-2012, 17:25

Burgasutre

Гостите от Бургас диктуваха събитията на терена и имаха подчертано игрово предимство на стадиона в Гоце Делчев

Акулите продължиха победната си серия в първенството на страната. Днес те се наложиха над Пирин Гоце Делчев като гост с 1:0. Попадението отбеляза Исуф Уатара в средата на първото полувреме, след като получи удобна топка от Пламен Димов.

Гостите от Бургас диктуваха събитията на терена и имаха подчертано игрово предимство. Домакините от своя страна имаха шансове за отбелязване на гол единствено в началните минути на двубоя, но защитниците и вратарят Стоян Колев се справиха с опасностите.

В последните няколко кръга акулите показват подобрена  игра и ако продължат победната си серия, в оставащите до края двубои, ще могат да се намесят отново, както и през миналия сезон в разпределението на челните места, даващи евроквоти.