Локо се върна към победите, надви Монтана с 2:1

10-11-2012, 16:43

Plovdivutre.bg (архив)

Димитър Иванов

Кавдански и Димо Атанасов се разписаха във вратата на Цветковски

Локомотив (Пловдив) се върна на пътя на победите, след като надделя с 2:1 над Монтана като гост. Голмайстори за "черно-белите" в тази среща от 12-ия кръг на "А" група бяха Мартин Кавдански в 41-ата минута и Димо Атанансов в 79-ата. Гол на Миро Антонов от дузпа в 86-ата минута пък не стигна на домакините за поне точка в този мач.

Локомотив записа по-силно първо полувреме, в което логично откри резултата преди почивката. Монтана пък бе по-настойчивият тим през втората част, но въпреки това не успя да стигне до изравнително попадение. Загубата бе трета поредна за тима на Атанас Джамбазки, докато успехът бе първи за гостите след загуба и равенство в шампионата.

След двубоя тимът от Северозапада запази 12-ата си позиция в класирането, а Локо дръпна с две места и вече е осми.