Саката отново блести за своя тим в Малта

13-11-2012, 14:06

Burgasutre

Неговият Керчем е начело в класирането с 11 точки

Бургазлията Стойко Сакалиев продължава с отличното си представяне в Малта. Този път центалният нападател играл за Черноморец и Нефтохимик вкара за своя Керчем Аякс за 1:1 с Виктория Хотспърс,  в среща от 5-ия кръг на местния шампионат. Въпреки равенството, Керчем е  начело в класирането с 11 точки.

Виктория Хотспърс излезе напред в резултата в 14-ата минута. Нигерийският нападател Еджо Нкуоча засече ниско центриране по земята на първа греда и прати топката зад гърба на вратаря на Керчем. Осем минути преди края на мача дойде часът на Сакалиев и той изравни, след изпълнение на фаул от друг бургазлия в състава - Петър Кюмюрджиев. Саката се възползва от доброто подаване прати топката в мрежата на съперника за крайното 1:1.