Волейболистите победиха Арда

17-11-2012, 16:36

Burgasutre

След 6 изиграни мача, волейболистите на Нефтохимик имат 13 точки, постигнати от 4 победи и 2 загуби

Нефтохимик 2010 (Бургас) постигна четвъртата си победа за сезона в Суперлигата, след 3:0 (25:19, 25:23, 25:21) над Арда (Кърджали) в зала Младост в Бургас.

Домакините не срещнаха сериозна съпротива, като интригата се запази жива единствено в третия гейм, когато гостите поведоха с 5 точки и задържаха преднината си до средата на гейма, но след второто техническо прекъсване, бургазлии отново заиграха концентрирано и направиха обрат в гейма, а с това спечелиха и мача с 3:0.

Така след 6 изиграни мача, волейболистите на Нефтохимик имат 13 точки, постигнати от 4 победи и две загуби. В момента нашите са втори, с равен брой точки с лидера Марек, но шампионите са и с мач по-малко.