Локо пак излъга Черно море (СНИМКИ)

17-11-2012, 19:37

Победихме моряците с 1:0

Отборът на Черно море записа 27-ата си загуба от Локомотив  в Пловдив от създаването на „А“ група. В среща от 13-ия кръг на първенството възпитаниците на Стефан Генов успяха да победят моряците с 1:0.  Единственото попадение в мача падна в 15-ата минута на двубоя, а негов автор стана Стефанов. Така моряците отново не успяха да запишат победа далеч от „Тича“ след идването на Адалберт Зафиров .

Мача по минути:

Още в 3-ата минута на двубоя домакините можеха да открият резултата, но удар на Абушев бе спасен от Китанов.

15-ата минута 1:0 за Локо (Пд). Кавдански намери с 30-метров пас Стефанов, който от границата на наказателното поле прехвърли Китанов.

20-ата минута, игра в центъра, без положения пред двете врати.

28-ата минута Кавдански върна доста силно топката към Господинов, който бе в трудна позиция, но успя да спаси.

Край на първото полувреме.

Начало на втората част.

51-вата Рангел Абушев намери добре голмайстора Стефанов, който от 3 метра стреля на сантиметри от вратата на Китанов.

57-вата Доно атанасов можеше да изравни, но ударът му бе избит от Стефанов от голлинията.

60-ата Дончо Атанасов проби отляво и центрира остро, но Господинов спаси.

86-ата минута Серафим Михайлов се откъсна от защитата на Черно море и остана сам срещу Китанов, но стреля много слабо встрани от вратата.

87-ата Много силен диагонален удар на Георги Божилов, но Господинов спаси.

Край на мача.

СТАТИСТИКА:

Мач от 13-ия кръг в "А" група

От 14:30

ЛОКО (ПЛОВДИВ) - ЧЕРНО МОРЕ 1:0

Стартови състави:

ЛОКО (ПЛОВДИВ): 12. Господинов, 3. В.Георгиев, 6. Котев, 55. Кавдански, 17. Марков, 16. Златински , 89. Маламов, 23. Д.Георгиев, 4. Абушев, 9. Курдов (59 - 95. Михайлов) , 88. Стефанов

Резерви: 1. Кунчев, 5. Ковачев, 7. Станков, 15. Стамов, 26. Дюлгеров, 33. Д.Атанасов, 95. Михайлов

Треньор: Стефан Генов

ЧЕРНО МОРЕ: 33. Китанов, 55. Колев, 25. С.Александров 15. Ал.Александров , 4. Димитров, 6. Бергонси (46 - Капитанов), 5. Камазола, 8. Д. Атанасов, 21. Г.Илиев, 14. Божилов, 10. Манолов

Резерви: 22. Колев, 12. Дечев, 91. Ж.Атанасов, 23. Симеонов, 99. Ат.Илиев, 13. Капитанов

Треньор: Адалберт Зафиров

Жълти картони: Миро Манолов, Георги Божилов (Черно море)