Черноморец излъга Балкан и го победи като гост

17-11-2012, 22:38

Burgasutre

Джеймс Тейлър завърши с 22 точки и 20 борби, Богдан Боев и Кирил Райков вкараха съответно по 22 и 11 точки

Отборът на Черноморец (Бургас) записа третата си победа в НБЛ, след като постигна победа при гостуването си на Балкан  с 84:82 в оспорван двубой от V-тия  кръг в НБЛ.

Двубоят започна много оспорвано и така продължи до почивката между двете полувремена, като все пак домакините успяха да се оттеглят с кош аванс при резултат 41:39 в своя полза. И втората част премина в добро темпо. Играеше се кош за кош, а водачеството в резултата се сменяше през цялото време. Все пак в последните минути гостите бяха по-концентрирани и се поздравиха с крайното 84:82.

Джеймс Тейлър завърши с 22 точки и 20 борби, Богдан Боев и Кирил Райков вкараха съответно по 22 и 11 точки, а Петър Ракович и Констанин Коев приключиха с по 10 точки, като Коев добави на сметката си 9 борби и 9 асистенции.