Нефтохимик победи Созопол с 2:0 в контрола

21-11-2012, 16:03

Марин Боянов

Burgasutre

Утре нафтата ще направи възстановително занимание

Двата отбора изиграха един много добър мач пред около 50 зрители на градския стадион в Созопол. Гостите от Бургас доминираха и логично стигнаха до победата с 2:0. Автори на попаденията станаха Емануил Манев през първото полувреме и Петър Колев през втората част на мача.

Старши треньорът на нафтата Димчо Ненов пусна в игра всички свои здрави футболисти с изключение на вратаря Цветан Димитров, който получи почивка. В мача не взе участие и контузения Велин Дамянов.

След двубоя Димчо Ненов заяви: „Стана много добра проверка. Благодаря на домакините за поканата и добрите условия за игра, които предоставиха. Готвим се усилено и отговорно за двата тежки мача, които ни предстоят. Хубавото е, че мога да разчитам на почти всички футболисти. Надявам се и травмата на Велин Дамянов да отшуми бързо – завърши треньорът.

Утре отборът ще направи възстановително занимание, а за петък е планирана последната тренировка преди мача с Ботев Враца.