Юношите на Локо на полуфинал

22-11-2012, 19:28

Lportala.net

Димитър Иванов

Малките смърфове елиминираха с дузпи Локо (Сф), вратарят Кацарев спасява 3 шута от бялата точка

Юношите младша възраст на Локомотив Пд, родени през 1995 и 1996 година, се класираха  на полуфинал в турнира за Купата на БФС. Това стана след победа с дузпи (3:1) над Локо (Сф) на изкуствения терен на Лаута. Редовното време завърши 2:2. В герой за черно-белите се превърна трениращият с мъжете вратар Кристиян Кацарев, който спаси цели 3 дузпи на гостите.

Малките смърфове поведоха в 11-ата минута чрез Амер Алхусеин, който засече с глава центриране от корнер. Пет минути по-късно Локо (Сф) изравни с попадение на Станислав Йорданов.

Малко след началото на второто полувреме столичани стигнаха до обрат след щастлив за тях рикошет и автогол.

В 65-ата минута Алхусеин вкара втория си гол в мача за окончателното 2:2.

При дузпите точни за Локо (Пд) бяха Самуилов, вратарят Кацарев и Никита Десятков, а Мариан Ангелов уцели гредата.