Черноморец би ЦСКА при юношите

26-11-2012, 10:29

Burgasutre

Възпитаниците на Ники Кръстев ще зимуват на 14-то място от 16 отбора,

Момчетата на Ники Кръстев, които се състезават в Елитната юношеска група до 17 години, записаха ценна победа в последния есенен кръг на първенството. Те победиха като гости, сочения за фаворит в мача отбор на ЦСКА с 2:1.

Домакините са повели с 1:0 в края на първото полувреме, но през втората част, малките акули са били по-напористи и с голове на Стойчо Петров от дузпа и Антон Атанасов са довели резултата до 2:1 в своя полза. При този резултат завършва и двубоя.

След победата в последния кръг, възпитаниците на Черноморец ще зимуват на 14-то място от 16 отбора, но трябва да се отбележи факта, че момчетата на Ники Кръстев са с година, а някои и с по-две по-малки от своите връстници, което има определящо значение в тази възрастова група. Очакванията са през пролетта отборът да е значително по-силен и да намери място в средата на класирането в групата.