Баскетболистите на Черноморец загубиха в Плевен

02-12-2012, 15:29

Burgasutre

Най-резултатен от бургаския тим с 20 точки бе Богдан Боев, който направи и 9 успешни борби

Бургаските баскетболисти водеха в резултата през по-голямата част от игровото време, като през втората и през третата част авансът им на моменти достигаше до 12 - 14 точки. Домакините обаче не се отказаха от преследването на успеха до самия край и бяха възнаградени за непримиримостта си като се поздравиха с крайната победа 84:80.

Най-резултатен от бургаския тим с 20 точки бе Богдан Боев, който направи и 9 успешни борби. С 15 точки завърши мача Константин Коев, а с дабъл дабъл от 13 точки и 10 борби приключи Кирил Райков.

След седмия кръг в НБЛ отборът на Черноморец заема 7-мо място в класирането с актив от 3 победи и 4 загуби. На 9 декември от 18.30 часа нашите приемат тима на Рилски Спортист Самоков в спортна зала Бойчо Брънзов.