Попара попари Ботев

16-12-2012, 15:40

sportline.bg

Славистите пак биха пловдивчани

Славия е на 1/4-финал за Купата след като записа втора победа срещу Ботев (Пловдив), този път като гост с 1:0.

Единственият гол отбеляза Павле Попара в 33-ата минута. Славия игра отлично, за разлика от мачовете си в първенството срещу ЦСКА и Левски например. От своя страна Велислав Вуцов само за няколко седмици показа колко време са загубили "белите" с Мартин Кушев начело.
Иначе пловдивчани за пореден път бяха ощетени от съдиите. Поне 3 грешни засади вдигнаха страничните съдии, при това в ключови моменти. Най-спорното положение бе в 27-ата минута, когато не бе отсъдена 100%-ова дузпа за домакините за фаул срещу Костадин Дяков. Въпреки това, в Ботев сериозно трябва да се замислят и за своите проблеми, след като отново феновете не разбраха защо бе привлечен Хабиб Бамого, който по-скоро пречеше на своите.