09-02-2013, 17:20

Антон Узунов

Burgasutre

Диян Лефтеров напусна играта принудително, след като контузи коляното си

Отборът на Нефтохимик победи един от лидерите в югоизточната В футболна група с 2:1.

Мачът се игра на Кампуса пред рекордна публика и добро време. Гостите започнаха много надъхано и успяха да поведат в 15-та минута на мача. След гола домакините вдигнаха оборотите и в 25-та минута Любомир Божинов изравни след точно изпълнен 11 метров наказателен удар за спъване на Галин Димов.

През второто полувреме играта отново се водеше предимно в половината на гостите, които отвръщаха с контраатаки.  В 76-та минута Васил Калоянов отбеляза победния гол за 2:1, резултат при който завърши и срещата.  Диян Лефтеров напусна играта принудително, като контузи коляното си. Той ще бъде прегледан в понеделник, за да се установи точно травмата му.