Мастер близо до равенство с елитния Амкар

22-02-2013, 13:37

Марин Боянов

Burgasutre

Тимът на Нено Ненов се представи повече от достойно в мача с опитния си съперник

Амбициозният тим на Мастер загуби с 1:2 от руския Амкар Перм в приятелска среща. Проверката се игра на Градския стадион в Поморие. Тимът на Нено Ненов се представи повече от достойно, като в последните минути можеше да стигне до равенството.

Амкар поведе с 2:0 през първата част, но второто полувреме играчите на Мастер се оттърсиха от първоначалната скованост и само липсата на опит и самочувствие пред вратата на съперника лишиха отбора от равенство в мача. В 50-ата минута Павел Алексиев успя да намали разликата до 2:1. След това играта бе равностойна, като момчетата на Ненов имаха няколко възможности дори да изравнят, но опитният отбор на Амкар удържа преднината си от един гол.