Черноморец срещу Левски за Купата при мъжете в НБЛ

22-02-2013, 14:10

Burgasutre

Само преди ден столичани успяха да измъкнат победата над нашите баскетболисти в спортна зала Бойчо Брънзов с 85:72

Финалният турнир за Купата на България при баскетболистите ще се изиграе  следващата седмица от 27 февруари (сряда) до 1 март (петък).  Днес бе изтеглен жребият за турнира, като на четвъртфиналите мъжкият тим на Черноморец ще играе срещу Левски. Припомняме, че само преди ден столичани успяха да измъкнат победата над нашите баскетболисти в спортна зала Бойчо Брънзов с 85:72, след като до последната част домакините водиха в резултата. Ето и всички съперници за Купата:
Лукойл Академик - Берое

Левски - Черноморец

Рилски спортист - Черно море Порт Варна

Балкан - Ямбол

На полуфиналите, които ще се играят на 28 февруари (четвъртък) ще се срещнат съответно победителите от двойките Лукойл Академик - Берое и Балкан - Ямбол и победителите от двойките Левски - Черноморец и Рилски спортист - Черно море Порт Варна.

Финалният мач ще бъде на 1 март (петък), а в него ще се срещнат спечелилите полуфиналните срещи. Преди това пък загубилите ще спорят за бронза в двубоя за 3/4 място.