Волейболистите загубиха от Габрово с 1:3

25-02-2013, 10:44

Burgasutre

След този мач момчетата на Даниел Пеев са 8-ми в класирането на Суперлигата

Отборът на Габрово се наложи като гост над Нефтохимик 2010 (Бургас) с 3:1 (18:25, 25:22, 25:23, 25:18) в оспорван мач и се приближиха до челото на класирането във волейболната Суперлига.
В първия гейм момчетата на Даниел Пеев успяха със силен сервис да пробият посрещането и нападението на габровци и излязоха напред с 25:18. Нашите поведоха и във втората част, но между двете технически прекъсвания гостите тръгнаха по пътя към обрата. Те подобриха посрещането на началния удар и взеха гейма с 25:22.

В следващите два гейма гостите бяха по-резултатни и се наложиха с 25:23 и 25:18, с което взеха и крайната победа с 3:1 гейма.
Най-резултатен за отбора на Нефтохимик бе Петър Христов с 19 точки. След този мач момчетата на Даниел Пеев са 8-ми в класирането на Суперлигата с актив от 23 точки постигнат от 8 победи и 8 загуби.