03-03-2013, 09:10

БГНЕС

Sofiautre

Червен картон на гостите предреши мача

Милан победи Лацио с 3:0 като домакин в мач от 27-я кръг на Серия А, съобщи Sportline.bg. "Римските орли" останаха с човек по-малко още в 17-та минута, което до голяма степен предреши срещата.

Антонио Кандрева получи спорен червен картон, след като Ел Шаарави беше повален в границата на наказателното поле. В 40-та минута Милан откри резултата 1:0, когато Пацини се разписа. Минута преди края на първата част Боатенг увеличи преднината на "росонерите" на 2:0. Второто полувреме Лацио се опита да обърне мача, но това не се увенча с успех.

Пацини вкара втория си гол и с това оформи крайният резултат 3:0 в полза на тима от Милано. След успеха си Милан влезе в топ 3 с 48 точки, докато Лацио заема четвърта позиция с точка по-малко.