Мастер излезе трети след победа в Свиленград

04-03-2013, 09:16

Марин Боянов

Burgasutre

Созопол и Несебър пропуснаха да добавят по три точки към актива си след като завършиха наравно дубоите си

Мастер стартира с  победа  1:0 като гост на Свиленград в мач от първия пролетен кръг в Югоизточната "В" група.

Момчетата на Нено Ненов  стигнаха до успеха с попадение на Георги Калоянов. Бившият футболист на Нефтохимик се разписа в 60-ата минута след перфектно изпълнение на пряк свободен удар. В 75-ата минута гостите останаха с човек по-малко, след като Кирил Маринов получи червен картон. Като цяло срещата на стадион "Колодрума" бе динамична, като и домакините имаха своите шансове. Страхотен мач за Мастер направи вратарят Свилен Нотев, който отчая нападателите на домакините с отличните си намеси.

Созопол и Несебър пропуснаха да добавят по три точки към актива си след като завършиха наравно – съответно с отборите на Загорец Нова Загора и Левски Карлово.

В класирането Мастер е с 35 точки и се изкачи на 3-о място. Лидерът Хасково е с 39, а втори е Ботев Гълъбово с 37 точки. Созопол е 9-ти с 26 точки, а Несебър 11-ти с 24 точки.