Славков: Това, което направи синята агитка, го няма и в Африка

10-03-2013, 13:01

Sportline.bg

Левски уж искат да са шампиони, а не създадоха нито едно положение за 90 минути, чуди се бившата „Златна обувка”

Легендата на Ботев (Пд) и ЦСКА Георги Славков призна пред Sportline.bg, че е останал разочарован от поведението на „синята” агитка по време на дербито между Ботев и Левски (2:0). Бившата „Златна обувка” изгледа двубоя близо до Наско Сираков, с когото са приятели въпреки „червено-сините” си пристрастия.

„Жалко, че привържениците на Левски помрачиха празника. Това, което направиха вчера, го няма и в Африка”, обяви пред Sportline.bg Георги Славков.

Ето какво още каза за SL бившият голмайстор на Ботев и ЦСКА:

„Ако говорим конкретно за футбол, Ботев просто надигра съперника си тактически. Повече искаха победата и като цяло имаха повече футболни аргументи, за да я постигнат. Изненадах се от факта, че Левски не създаде нито едно голово положение за 90 минути. А уж искат да стават шампиони. Възможно е и предишният мач срещу Черноморец да ги е заблудил, че могат да печелят лесно двубоите си.

С Наско Сираков почти не си говорихме за мачове. От едно време сме семейни приятели, бяхме в една компания с Лъчо Танев, но напоследък не бяхме се виждали”.