Кавдански пак донесе победа на Локо в спаринг

22-03-2013, 18:34

Plovdivutre.bg

Димитър Иванов

Смърфовете спечелиха с 1:0 над Пирин (Разлог)

Централният защитник Мартин Кавдански отново донесе победа с 1:0 на Локо (Пд) в приятелски мач. Този път бранителят се разписа при успеха над втородивизионния Пирин (Разлог). По същия начин Кавдански вкара за черно-белите при победите над норвежкия Фредрикщат и Любимец по време на зимната подготовка, а след това повтори упражнението и в първия пролетен кръг срещу Локо (Сф).

Голът падна в 41-ата минута и стана след центриране отляво на Станислав Маламов. Вратарят на гостите Аргилашки тръгна да пресича подаването, но увисна и Кавдански засече с глава. Пред голлинията пък стоеше Георги Стефанов, който не пожела да довкара топката, за да не свири съдията засада.

В 60-ата минута Четин Садула проби по дясното крило и центрира в наказателното поле. Там Владислав Мирчев овладя с гръб към голлинията и направи атрактивна задна ножица, но резервният вратар Атанас Аршинков изби в корнер.