Черноморец с минимална загуба от Касъмпаша

24-03-2013, 16:08

Пресслужба Черноморец-Бургас

Burgasutre

Контролната среща се игра на официалния стадион на домакините „Реджеп Ердоган”

Отборът на „Черноморец-Бургас” загуби с 1:0 от елитния турски „Касъмпаша”. Контролната среща се игра на официалния стадион на домакините „Реджеп Ердоган”.

През целия мач „акулите” стояха равностойно на своя противник, като на няколко пъти имаха възможност да отбележат гол. Още в 4-та минута Ванчо Траянов стреля от около 20 метра, но ударът му мина встрани от вратата. Втората сериозна опасност в мача отново бе дело на бургазлии. Ванчо Траянов беше хубаво изведен и след много силен удар, стражът на домакините успя да избие в корнер. На почивката резултатът остана 0:0, като домакините нямаха сериозна опасност пред вратата на Янко Георгиев.

През втората част темпото на игра поспадна, като нямаше сериозни положения и пред двете врати. Домакините все пак успяха да стигнат до гол. След хубава атака в 69-та минута, Танер Йълдъз отбеляза и донесе победата на своя тим. До края на срещата не се случи нищо запомнящо се и резултатът остана непроменен.

Съставът на Черноморец: Георгиев, Дянков, Пехливанов, Стоянов, Филипов, Цонков, Траянов, Нлундулу, Паланков, Ангелов, Йорданов / Дашев, Башлиев, Янис, Дрянов, Арно, Лола/