Юношите на Ботев се изложиха в Бургас

25-03-2013, 09:19

Botevplovdiv.bg (архив)

Петър Боев

19-годишните канари бяха отнесени с 0:4 от Черноморец, дебютант при Мъри с червен картон

Юношите на Ботев се изложиха при гостуването си в Бургас в мач от 19-ия кръг на Елитната група до 19 години. Жълто-черните възпитаници на треньора Иван Кочев бяха разгромени с 4:0 от Черноморец.

По този начин малките канари продължиха с колебливото си представяне от началото на втория полусезон.

Още на полувремето резултатът бе 3:0 в полза на домакините. Точни за акулите бяха Ахмед Ахмедов в 18-та минута, Стоян Кижев в 27-та и Стоян Калев в 39-та.

През втората част сините стигнаха до още едно попадение, дело на Ахмед Ахмедов. В 60-ата минута Рангел Джамбов получи директен червен картон за удар без топка срещу противников футболист в центъра на терена. Миналата седмица халфът направи дебют в мъжкия състав на Ботев при победата с 4:0 над Видима в контрола.