Тежка загуба за Мастер в Стара Загора

01-04-2013, 13:19

Марин Боянов

Starazagorautre

В следващия 24-ти кръг на Югоизточната В футболна група и трите отбора от региона са домакини

Отборът на Верея Стара Загора победи с 4:0 над Мастер в двубой от 23-ия кръг на Югоизточната "В" група. Домакините направиха силен мач и още до почивката водеха с 2:0. През втората част домакините успяха да отбележат нови два гола и с това да доведат резултата до крайното 4:0 в своя полза.

След мачовете от кръга, Мастер е на 5-а позиция с 44 точки.

Останалите представители от региона се представиха според очакванията. Несебър се наложи над Розова Долина като гост с 0:1 и вече заема 8-мо място във временното класиране.

Созопол бе равностоен на лидера Ботев Гълъбово и бе на крачка от мини сензация. Все пак домакините взеха своето и се наложиха с минималното 1:0. Футболистите на Румен Димов заемат 11 място в класирането.

В следващия 24-ти кръг на Югоизточната В футболна група и трите отбора от региона са домакини. Мастер посреща Гигант /Съединение/, Созопол – Арда /Кърджали/, а Несебър посреща на своя стадион в Слънчев бряг тима на Димитровград. Всички двубои са в неделя.