17-04-2013, 18:46

Botevplovdiv.bg

Петър Боев

Цветелин Чунчуков вкара за 1:1 срещу Раковски

Новото попълнение в Ботев Цветелин Чунчуков дебютира с гол за жълто-черните. 18-годишният нападател, който преди няколко седмици бе привлечен от школата на Левски, вкара за равенството 1:1 в учебната игра срещу втородивизионния Раковски, която се състоя на стадион „Христо Ботев”.

Таранът се разписа в 68-ата минута при една атака на Николай Павлов, който изскочи сам срещу вратаря, но шутира в него. Чунчуков посрещна отбитата топка и направи успешна добавка в мрежата.

Преди това Иван Площаков изведе гостите напред в резултата в 40-ата минута с красив удар от воле.

В 13-ата минута пък освободеният от Ботев Петър Атанасов изпусна дузпа за Раковски.

Станимир Стоилов изненада със защитната си формация, след като започна спаринга с четирима централни бранители – Ангел Рахов, Асен Караславов, Радослав Терзиев и Бобан Грънчаров.