17-04-2013, 19:01

lportala.net

Димитър Иванов

Половината отбор на Локо изгледа полуфиналния двубой за купата на БФС

Локо (Пд) загуби от Левски с 0:4 полуфиналния мач за Купата на БФС за юноши старша възраст. Срещата се игра на изкуствения терен на Лаута пред повече от 300 фенове, сред които бяха доста футболисти от представителния отбор.

Сините имаха в състава си петима национали, а освен това целият им тим бе само от момчета, родени през 1995 година. В същото време при черно-белите играха 7 юноши от тима на Васил Кръстев (набор 1996).

Бетонът на домакините се пропука в 41-ата минута, когато близнаците Цоневи организираха атака и завършиха с гол в мрежата на Кристиан Кацарев.

Още в първите минути на второто полувреме паднаха две бързи попадения, които съвсем убиха интригата. Точни бяха Мартин Сантов и Радослав Цонев за втори път, а четвъртото попадение бе дело на Христофор Хубчев.

На трибуните беше шефът на синята школа Ясен Петров, както и колегата му от Локо Георги Фиданов. Треньорският щаб на смърфовете бе представен от Христо Колев – Бащата, Петър Пашев и Михаил Ролев. От играчите сред зрителите бяха забелязани капитанът Христо Златински, Четин Садула, Серафим Михайлов и Кирил Котев.