Радосвета Симеонова четвърта в Турция

21-04-2013, 17:18

Dobrichutre

20-километровото разстояние Симеонова измина за 1.56:27 часа

Националката от Добрич Радосвета Симеонова зае четвърто място при жените на балканското първенство по спортно ходене в Айвалък.
В Турция възпитаничката на Николай Янков измина 20-километровото разстояние за 1.56:27 часа, съобщи centersport.org.
С това постижение шампионката на България записа и най-доброто класиране сред състезателите от представителния ни тим в южната ни съседка.

При мъжете Божидар Василев се класира на шеста позиция с 1.41:42 часа, а Станислав Танчев завърши на седмо място с резултат 1.57:42 часа.

Състезателят на СКЛА Добруджа Николай Минков стана осми при юношите младша възраст, а Ганчо Ганчев – девети.
Атлетката на Добруджа 99 Севги Ахмед завърши на седмо място при девойките до 20 г.

При юношите старша възраст Николай Цветанков и Любомир финишираха съответно седми и осми.