Черноморец не успя да спре рационалната Славия

22-05-2013, 21:14

Burgasutre

В 34-та минута Ванчо Траянов уцели гредата, но топката не влезе в мрежата

Отборът на бургаските акули не успя да повтори добрата си игра отпреди няколко дни, когато надигра и победи убедително Локо София с 3:1 и загуби от Славия с класическото 3:0. Мачът можеше да се развие и по друг начин, ако през първото полувреме нашите се бяха възползвали от две добри положения за отбелязване на гол. В 34-та минута Ванчо Траянов уцели гредата, но топката не влезе в мрежата.

През второто полувреме Славия взе инициативата и чрез Галин Иванов в 50-та, Петър Димитров в 82-та и Павле Попара в 87-та минута от дузпа, отбеляза 3 безответни гола, с което спечели и победата.

Така Акулите не успяха да прибавят нови точки към актива си, но остават на 6-то място и при победа в последния кръг над Литекс имат шанс да се придвижат с едно място по-нагоре в класирането.