Ужас! Шведа счупи крак при дебюта си за Локо (СНИМКИ)

22-05-2013, 21:56

Димитър Иванов

Черно-белите загубиха от Берое с 1:2 с голове в последните 3 минути

Локомотив (Пд) загуби нещастно последното си домакинство за сезона. Пловдивчани отстъпиха с 1:2 на носителя на Купата на България - Берое.

Черно-белите водеха с 1:0 до 87-ата минута, когато настъпи обратът.

Мачът бе помрачен заради тежката контузия, която получи дебютиралият за Локо Ивайло Димитров – Шведа. Бившият футболист на Спартак (Пд), Локо (Сф) и Ботев (Пд) се сблъска жестоко с Иван Горанов, вследствие на което кракът му бе счупен на две места.

Малко след почивката Христо Златински изпълни по перфентен начин пряк свободен удар в 51-ата минута и откри резултата.

В 87-ата минута Амир Саюд центрира от корнер и Джереми Ситое отбеляза с глава за 1:1.

Само 3 минути по-късно отново Саюд центрира, а този път Георги Андонов насочи с глава топката в  мрежата на Господинов. По този начин Берое запази седмото си място в класирането само кръг преди края.

Локомотив:

12. Господинов, 3. Валери Георгиев, 5.Ковачев, 19. Садула, 55. Кавдански (46- 88. Стефанов), 71. Димитров (70 -11. Запрянов), 9. Мирчев, 4. Абушев, 16. Златински (к), 77. Диего, 89. Маламов

Берое:

73. Караджов, 2. Запрянов, 3. Зафиров, 15. Миков, 28. Пенев, 21. Елиаш, 19. Райнов (78-Зехиров), 77. Еужение (62- 9. Горанов), 11. Атанасов (к) (63 - 71. Саюд), 70. Ситое, 7. Андонов.