Милен Гамаков с гол за националите в Созопол

31-05-2013, 11:17

Burgasutre

Мачът предложи доста емоции за зрителите, като наставникът на юношите заложи на различни състави, както и тактики в двете полувремена на двубоя

Контролният мач между селекцията на Владо Стоянов до 19 години и третодивизионният Созопол не излъчи победител – 1:1. Двубоят се игра при  голям интерес на градския стадион в старинния град, където националите се подготвят за елитния кръг в Португалия.

Мачът предложи доста емоции за зрителите, като наставникът на юношите заложи на различни състави, както и тактики в двете полувремена на двубоя. Стефан Тошков откри резултата за домакините, а в края Милен Гамаков донесе равенството за лъвчетата. В игра през втората част се появиха и останалите двама бургазлии в състава – Милчо Ангелов и Станислав Дрянов.

Утре футболистите заминават за столицата, откъдето ще отлетят за Португалия. Първият двубой на нашите е срещу домакините на 4 юни в Порто.