Мастер се пуска на финали по плажен футбол

04-07-2013, 14:25

Марин Боянов

Burgasutre

Решителният кръг ще се проведе от 29-ти август до 1-ви септември в Бургас

От петък до неделя пет отбора между, които и бургаският Мастер,  ще се борят за първите три места по плажен футбол в Шкорпиловци, които ще осигурят класиране за големия финал в Бургас. Стартът на втория кръг е в петък от 10:30 часа, когато ще се изиграе и първият мач от програмата.

Първия кръг от държавното по плажен футбол се състоя в средата на юни в Русе, като на първите три места се класираха три отбора от Варна – Спартак, Варненските момчета и Вяра, Надежда, Любов (ВНЛ).

Завършилите на първите 3 места от двата турнира (Русе и Шкорпиловци) се класират за финалната шестица, която ще се проведе от 29 август до 1 септември в Бургас. Тогава ще бъде определен и новият шампион на България в плажния футбол. Представителите на Мастер са сред най-силните по този спорт в страната, като класирането им на финалите в Бургас се смята за почти сигурно.