Резервите на Локо биха Пирин (Разлог) с 3:1 (СНИМКИ)

05-07-2013, 19:26

lokomotivpd.com

Николов, Стефанов и нов на проби вкараха за смърфовете

Локо (Пд) победи Пирин (Разлог) с 3:1 в учебна игра, която се проведе днес следобед на терена на комплекс „Пири“ край Банско. Двата тима играха в две части по 35 минути.

Треньорът на смърфовете Сашо Станков пусна на терена възпитаниците си, които играха по-малко предния ден срещу Ягодина.

В 3-ата минута черно-белите поведоха в резултата с гол на каращия пробен период Иван Каракостов, който посрещна с крак подаване отдясно на Николай Николов.

Три минути по-късно Дани Кики отправи удар от воле с левия крак и Николов на далечна греда вкара за 2:0.

В 15-ата минута Тимонов изведе Георги Стефанов в чиста позиция и нападателят отбеляза с шут фронтално срещу вратаря.

В началото на втората част символичните домакини намалиха на 3:1 чрез Цецо Барсанов, който изскочи сам срещу вратаря Петър Денчев и го прехвърли.