Варненецът Денислав Коджабашев, спечели турнир по тенис на маса в Добрич

08-07-2013, 16:34

dobrich.utre.bg

След двудневна надпревара завърши втория майсторски турнир по тенис на маса за купа "Андрос билдинг груп". Турнирът се проведе в новата зала за тенис на маса в спортен комплекс"Русалка".
Напрежението бе до последните точки на финалния двубой, където варненския състезател от СКТМ "Корабостроител 92" Денислав Коджабашев успя да обърне мача срещу Алекс Казаку от Румъния. Губейки с 3:1 гейма младата българска надежда успя да обърне мача и се поздрави с победата - 4:3, първо място и отредените за това почести и награди.
В  малкия финал представителя на домакините Радослав Камберов  драматично загуби с 3:2 гейма от Владимир Петков /СКТК "Мадлен"-София/.
Призьорите и класиралите се до 9-о място бяха наградени от генералния мениджър на спортен комплекс "Русалка" Йордан Андреев.