Нов в Локо с гол и асистенция в дебюта си (СНИМКИ)

24-07-2013, 23:13

Plovdivutre.bg

Черно-белите победиха Евроколеж с 3:0

Локомотив (Пд) победи третодивизионния Евроколеж (Пд) с 3:0 в контролен мач, който се игра на стадиона в село Оризари. Неофициален дебют за черно-белите направиха подписалите вече договори с клуба Божидар Стойчев, Станко Йовчев и Флавио Паулино. В игра се появи и французинът Гиба, който е на пробен период в тима.

Спарингът се състоя в две части по 40 минути.

Черно-белите поведоха в резултата в 34-ата минута чрез капитана Тодор Тимонов. Халфът бе изведен от Асен Георгиев и с бомбен шут от над 20 метра изненада вратаря на „колежаните“.

В 73-ата минута Николай Николов изведе Станко Йовчев по дясното крило. Последва остро центриране на новото попълнение на Локомотив и бразилецът Габриел засече с крак от 1-2 метра за 2:0.

Две минути по-късно Руслан Куанг направи рейд по левия фланг, центрира успоредно на голлинията и Станко Йовчев протегна крак на опразнената врата за крайното 3:0.

В 79-ата минута домакините получиха право да изпълнят дузпа за събаряне на Димо Станков. Потърпевшият сам изпълни наказателния удар, но вратарят Божидар Стойчев спаси. При добавката юношата на Локо (Пд) Петър Челибиев пробва нов удар, но Стойчев отрази и него.

Локо (Пд) игра в състав: Кирил Акалски (45- Божидар Стойчев), Руслан Куанг, Христо Стамов, Асен Георгиев, Атанас Атанасов (55- Костадин Марков), Гиба, Флавио Паулино (63- Николай Николов), Георги Стефанов (55- Габриел до Кармо), Тодор Тимонов (кап), Запрян Запрянов, Александър Якимов (56- Станко Йовчев).