Швабите ялови преди сблъсъка с Ботев

26-07-2013, 22:48

Петър Боев

Щутгарт завъртя 0:0 срещу гръцкия Олимпиакос в контрола

Съперникът на Ботев в третия кръг на Лига Европа – Щутгарт, завъртя ялово 0:0 срещу гръцкия Олимпиакос в генералната си репетиция преди сблъсъка с канарите, научи Plovdivutre.bg. Спарингът се игра пред 2500 зрители на стадиона в Пфулендорф.

Швабите изглеждаха доста безпомощни пред противниковата врата, като единственото по-сериозно положение изтърва немският национал Какау. В 79-ата минута натурализираният бразилец засече топката след центриране от корнер, но играч на Олимпиакос успя да изчисти на самата голлиния.

Треньорът на Щутгарт Бруно Лабадия пък даде почивка на цели 7 от своите възпитаници, сред които бяха австрийският национал Мартин Харник, Кристиян Гентнер и Георг Нидермайер.