Юношите на Черноморец стартираха със загуби

12-08-2013, 16:00

Burgasutre

17 годишните бяха надиграни от Верея, а по-големите от Славия

Елитните формации на Черноморец започнаха сезона с две загуби.
19 годишните бяха домакини на Славия, ноотстъпиха с 1:2. Гостите поведоха Милен Тодоринов в още 5-ата минута.  В 90-ата минута  Георги Бинев изравни, но в добавеното време Славия стигна до победата  с гол на Здравко Милев, който регистрира крайното 2:1 за „белите”.

Сериозна загуба с 1:4 пък допуснаха по-малките футболисти до 17 години при гостуването на Верея Стара Загора. Донякъде категоричната победа на домакините може да се обясни с факта, че отборът на Черноморец игра от 21-та минута с човек по-малко поради показан червен картон на вратаря. До края на полувремето Черноморец задържа равния резултат от 1:1 след изравнителен гол на Дончев. През второто полувреме обаче домакините доминираха тотално и стигнаха до нови три попадения за крайното 4:1 в своя полза.