Черноморец допусна обрат и загуби от Локо София

12-08-2013, 21:21

Burgasutre

В следващия кръг слулите приемат отбора на евробоеца Ботев Пловдив

Локомотив (София)  надигра с 2:1 Черноморец в последен мач от 4-ия кръг на "А" група.

Лъчезар Балтанов отбеляза първия гол, след който акулите поведоха от дузпа в 18-ата минута. Наказателният удар бе отсъден за игра с ръка на Румен Трифонов.

В 43-ата минута Маркиньос успя да изравни след прецизно изпълнение на пряк свободен удар. Отново той в  93-ата минута  се превърна в герой на мача след като донесе трите точки за тима си след попадение с глава.

Футболистите на Черноморец могат да съжаляват за допуснатият обрат. През първата част те удариха греда, а впоследствие две техни попадения не бяха зачетени. Със скромният актив от три точки, акулите са в дъното на класирането, а в следващия кръг приемат отбора на евробоеца Ботев Пловдив.