“Берое” 2002 победи “Стара Загора” 2001 в контрола

14-08-2013, 16:26

beroe.bg

starazagora.utre.bg

Децата на “Берое”, родени през 2002 година победиха “Стара Загора” 2001 с 1:0 в контролна среща играна тази сутрин на ст. “Локомотив”. Двата състава изиграха три части по 20 минути

Срещата започна с натиск на по-големите деца от “Колодрума”, на който възпитаниците на Атанас Рибарски устояха, предаде beroe.bg. Беройци бяха много добре групирани в защита и не позволиха на гостите да създадат чисти голови положения. От средата на втората част “зелените” започнаха да задържат повече топката и да поглеждат по-смело към вратата на противника. В 46-ата минута Иво Михайлов бе препънат пред наказателното поле, леко вдясно на атаката и домакините получиха право да изпълнят пряк свободен удар. С хубав удар Християн Тонев се разписа за 1:0.
В петък от 18:00 часа “Берое” 2002 ще се изправи срещу година по-големите възпитаници от школата, водени от Тодор Станев.
На 20 август “Берое” 2001 и “Берое” 2002 ще гостуват в кв. “Коматево” на “Ботев” (Пловдив).
Двете контроли ще започнат по едно и също време. Набор 2001 ще играят на цял терен, а
малките възпитаници на двете школи ще играят с по 7 полеви играчи и 1 вратар. Този двубой ще е в 3 части от 15 минути и ще се играе с по-малка топка (4-ка).
Три дни по-късно два набора на “Славия” ще гостуват в Стара Загора. Родените през 1998
година възпитаници на двете школи ще премерят сили на изкуственото игрище над стадион
“Берое”, а по същото време на стадион “Локомотив” е срещата при родените през 2002 година.
“Берое” 2002 – “Стара Загора” 2001 1:0
голмайстор: 1:0 Християн Тонев 46`
“Берое” 2002 (стартов състав): Явор Рашев, Мартин Капасъзов, Пресиян Пенчев, Петко Динев(к), Атанас Станиславов, Християн Тонев, Пламен Миленов, Христо Христов, Ивиан Тончев, Иво Михайлов, Иван Стойчев; старши-треньор: Атанас Рибарски
главен съдия: Иван Гаджев
стадион: “Локомотив”, Стара Загора