Нефтохимик загуби от ЦСКА с 4:0 на Армията

17-08-2013, 22:55

Burgasutre

Отборът на Нефтохимик допусна втора загуба в първенството на страната, след като допусна поражение от ЦСКА с 4:0 като гост

Първите три гола паднаха през първото полувреме след груби грешки в отбраната на бургаския тим. Четвъртото попадение бе в края на двубоя, но отново след сериозен пропуск на защитата в зелено. Отново с много силни прояви се отличи вратарят Евгени Караманов, който предотврати поне още три-четири стопроцентови положения за гол на червените.

Нефтохимик изигра най-слабия си мач от началото на сезона, докато противникът му показа най-доброто си лице от началото на сезона.

В следващия кръг отборът на Нефтохимик приема Локо Пловдив. Мачът е в петък, 23 август от 21 часа на стадион Лазур.