09-09-2013, 15:24

архив

Plovdivutre.bg

Синьо-белите треснаха 2 греди, но си тръгнаха от Колодрума с реми

Спартак (Пд) изигра много добър мач при гостуването си на Свиленград, но стигна само до 1:1 в среща от 5-ия кръг на Югоизточната "В" група. Синьо-белите доминираха на стадион „Колодрума”, като удариха на два пъти гредите чрез Емил Иванов през първото полувреме и Ирфан Юсеинов-Арфата през втората част.

Първото полувреме на срещата завърши при резултат 1:0 за домакините, след като те успяха да вкарат в 25-ата минута. Спартак успя да изравни в 60-ата чинута, когато Юруков се разписа в противниковата мрежа.

Най-чистото положение за пловдивчани бе в 85-ата минута, след като Станимир Димитров пропусна на празна врата от 3-4 метра.

Съставът на Спартак: Витанов, Парнаров, Куртов, Йотов, Кумбаров, Колев, Атанасов, Саръев, Стаев, Иванов, Юруков (Юсеинов, Димитров, Кордов).

Пловдивчани вече са 8-и в класирането с актив от 7 точки. Лидери са Созопол и Несебър с по 13 т.